DMDE 3.0.6.646

DMDE Software

 • Aktualizacja:
  2016-05-19
 • Pobrań:
  129
 • Rozmiar:
  1.07 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

DMDE to zaawansowany program do odzyskiwania danych, ich wyszukiwania, oraz edycji. Aplikacja pozwala na odzyskiwanie danych z całkowitą strukturą plików, oraz katalogów. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych algorytmów, aplikacja umożliwia odzysk nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach uszkodzeń. Jest to profesjonalne narzędzie obsługujące systemy plików FAT oraz NTFS. Aplikacja bez problemu radzi sobie z tablicami partycji MBR oraz GPT. Do obsługiwanych dysków można także zaliczyć dyski RAID. DMDE jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu danych dzięki funkcji wykonywania kopii posektorowej uszkodzonego dysku, czy te,ż pamięci przenośnej.


Galeria programu DMDE


Aplikacja umożliwia naprawę/rekonstrukcję woluminów, czy też umożliwia podgląd bootsectora. Dodatkowym plusem jest bezproblemowe uruchamianie programu, bez konieczności instalacji.

 

Program jako jeden z nielicznych potrafi naprawdę przywrócić dane, które potem da się odczytać.

Uwagi:

Wersja Demo pozwala na odzyskiwanie pojedynczych plików. Nie pozwala natomiast na odzyskiwanie całych folderów, oraz grup plików. Opcje wersji Professional nie są aktywne w wersji DEMO.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie DMDE

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie DMDE

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.