Driver Booster 4.2.0 pl

IObit

 • Aktualizacja:
  2017-01-12
 • Pobrań:
  68
 • Rozmiar:
  16.81 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Driver Booster jest małą aplikacją, która umożliwia zarządzanie wszelkimi sterownikami zainstalowanymi w systemie. Priorytetem programu jest dbanie o aktualne wersje sterowników każdego podzespołu komputera. Zasada działania opiera się o dokładny i bardzo szybki skan systemu, oraz wykrycie nieaktualnych wersji sterowników, następnie zainstalowanie najnowszych. Po przeskanowaniu komputera, aplikacja w formie listy przedstawia zainstalowane  nieaktualne sterowniki, które w prosty sposób można zaktualizować, dzięki aplikacji. Ważną cechą programu jest możliwość utworzenia punktu przywracania, jeżeli operacja aktualizacji nie poszła by sprawnie, lub sterownik nie byłby kompatybilny.


Galeria programu Driver Booster
Tagi: Driver Booster pobierz, Driver Booster download, program Driver Booster, Driver Booster do pobrania, Driver Booster darmowy, Driver Booster za darmo, Driver Booster do pobrania za darmo, Driver Booster do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Driver Booster

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.