Driver Booster 10.65

IObit

 • Aktualizacja:
  2022-11-15
 • Pobrań:
  1830
 • Rozmiar:
  27.87 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Driver Booster jest małą aplikacją, która umożliwia zarządzanie wszelkimi sterownikami zainstalowanymi w systemie. Priorytetem programu jest dbanie o aktualne wersje sterowników każdego podzespołu komputera. Zasada działania opiera się o dokładny i bardzo szybki skan systemu, oraz wykrycie nieaktualnych wersji sterowników, następnie zainstalowanie najnowszych. Po przeskanowaniu komputera, aplikacja w formie listy przedstawia zainstalowane  nieaktualne sterowniki, które w prosty sposób można zaktualizować, dzięki aplikacji. Ważną cechą programu jest możliwość utworzenia punktu przywracania, jeżeli operacja aktualizacji nie poszła by sprawnie, lub sterownik nie byłby kompatybilny.


Galeria programu Driver Booster
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program IObit Malware Fighter Free

IObit Malware Fighter Free 9.4.0.776

pobrań: 21
pobierz program IObit Uninstaller

IObit Uninstaller 12.1.0.5

pobrań: 163
pobierz program IObit Smart Defrag

IObit Smart Defrag 8.2.0.241

pobrań: 16
pobierz program IObit Unlocker

IObit Unlocker 1.3.0

pobrań: 3

Recenzje użytkowników o programie Driver Booster

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Driver Booster

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,