DVDx 4.1.10.0

Jean-Luc Pons

 • Aktualizacja:
  2017-10-08
 • Pobrań:
  46
 • Rozmiar:
  78.11 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

DVDx jest prostym w obsłudze konwerterem plików multimedialnych, oferujący konwersję plików DVD, Blu-ray, do popularnych formatów takich jak: MPEG-2, VCD 2.0 i SVCD 1.0, ISO, MP4, MPEG4/AVC (H.264), AVI (DivX/Xvid), Apple QuickTime, iPod, MKV, DivX itp. Program cieszy się dużą popularnością, jego główną zaletą jest prostota obsługi, oraz zadowalające każdego nawet doświadczonego użytkownika wyniki konwersji. Program konwertuje formaty DVD, Blu-ray na dysk twardy komputera, oraz pliki znajdujące się na dysku twardym na inne formaty. Program posiada kreator, który w prosty sposób przeprowadza użytkownika przez cały proces. Cała operacja konwersji wykonywana jest za pomocą kilku kliknięć, program sam dokonuje splittingu, oraz multiplexingu.


Galeria programu DVDx


Program potrafi odszyfrowywać pliki DVD oraz Blu-ray z najnowszymi zabezpieczeniami AACS i BD + oraz zapisywać je jako obrazy do formatu ISO.Oprócz wymienionych funkcji aplikacja umożliwia pobieranie oraz wtapianie napisów w film, wyciąganie ścieżek dźwiękowych z płyt DVD, Blu-ray. Oprócz tego dodatkowo umożliwia naprawianie konwertowanych plików o ile mają złe proporcje obrazu i inne występujące błędy. Dużym plusem jest możliwość wykonania kopii w stosunku jakościowym 1:1.

Uwagi:

Kod źródłowy programu: link

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie DVDx

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie DVDx

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,