Easy2Boot 2.17

Easy2Boot

 • Aktualizacja:
  2022-10-30
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  34 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Easy2Boot to aplikacja służąca do tworzenia biblioteki obrazów zapisanych w formacie ISO. Owe obrazy można wypalić na dyskach przenośnych - Pen Drive, Dzięki czemu niema potrzeby wypalania jej na płytę DVD.Easy2Boot cechuje się możliwością nagrania na pamięci przenośnej wielu systemów, czy też programów do partycjonowania, przywracania danych, antywirusów. Po utworzeniu takiego dysku, aplikacja tworzy menu rozruchowe z listą zainstalowanych programów, systemów itp. W ten sposób po włożeniu pamięci do wejścia USB, użytkownik może bez problemu odpalić daną instalację systemu operacyjnego, czy też inny program.


Galeria programu Easy2Boot


Uwagi:

Hasło do archiwum to: e2b

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Easy2Boot

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Easy2Boot

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,