Empire Earth III

Mad Doc Software

 • Aktualizacja:
  2015-11-24
 • Pobrań:
  59
 • Rozmiar:
  1.63 GB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to kolejna część wspaniałej strategii, czasu rzeczywistego. Nowa wersja gry charakteryzuje się o wiele lepszą grafiką, jak i rozbudowaniem świata...Jest to nadal gra typu RTS. W grze dbamy o rozwój naszej cywilizacji, budujemy, tworzymy nasze wojska, bronimy się przed wrogiem, zaopatrujemy naszą bazę w surowce naturalne, itp..Gra jest bardzo rozbudowana, zaczynamy ją - kierując prymitywnymi istotami, aż dochodzimy do potężnych nowoczesnych cywilizacji. Dobrym atutem gry jest to, że odkryte wynalazki, nie trzeba rozwijać w następnych misjach od nowa, lecz są one dalej rozwijane, nie "resetują" się po każdej rozgrywce. W tą grę warto zagrać.


Galeria programu Empire Earth III
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Empire Earth III

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Empire Earth III

 • Rinke (niezalogowany)
  | 83.25.58.xxx

  to dlaczego nie została dodana polska wersja skoro taka jest, hm?

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,