Endomondo 18.10.1

Endomondo

 • Aktualizacja:
  2020-05-21
 • Pobrań:
  41
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Endomondo to jedna z najlepszych aplikacji na urządzenia przenośne umożliwiająca pomiar - śledzenie aktywności fizycznej użytkownika. Aplikacja umożliwia bardzo dokładne monitorowanie aktywności, własnych treningów z określonych dziedzin sportowych. Program bardzo dobrze sprawdza się w terenie, nie gubi zasięgu a przy tym jest mało zasobożerny. Działa w oparciu o wbudowany moduł GPS, dzięki czemu precyzyjnie pokazuje położenie osoby aktywnej, oraz mierzy dokładnie przebytą odległość, czas itp. Jest to chyba najlepsza aplikacja do tego typu pomiaru czasu. Posiada bardzo dużo opcji, użytkownik może włączyć lektora motywującego, włączyć powiadomienia, uczestniczyć w rywalizacjach, pobijać swoje rekordy, importować ścieżkę przebytego biegu itp.


Galeria programu Endomondo


Aplikacja spisuje się nawet podczas chodzenia po górach, czy też jazdy na rowerze, pływania, a nawet ćwiczeń na siłowni. Posiada intuicyjny interfejs umożliwiający bardzo proste poruszanie się po programie, użytkownik może także odtwarzać w programie swoje ulubiony kawałki muzyczne.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Endomondo

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Endomondo

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,