EventLogViewer 1.005

KurtZimmermann SOFTWARE

 • Aktualizacja:
  2023-04-04
 • Pobrań:
  1
 • Rozmiar:
  1.35 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

EventLogViewer to program komputerowy, który umożliwia użytkownikom przeglądanie i analizowanie logów zdarzeń systemowych w systemie operacyjnym Windows. Program został opracowany przez firmę Devsoft Baltic, specjalizującą się w produkcji narzędzi do zarządzania i monitorowania systemów IT.

EventLogViewer oferuje wiele funkcji, które umożliwiają użytkownikom łatwe i skuteczne przeglądanie logów zdarzeń systemowych. Program pozwala na przeglądanie logów z różnych źródeł, takich jak dziennik aplikacji, systemu i zabezpieczeń, a także pozwala na wyświetlanie szczegółowych informacji o każdym zdarzeniu.


Galeria programu EventLogViewer


Program oferuje również zaawansowane funkcje filtrowania, które pozwalają użytkownikom łatwo odnaleźć i zidentyfikować kluczowe zdarzenia systemowe. EventLogViewer umożliwia także eksportowanie logów zdarzeń do różnych formatów, takich jak CSV, TXT i HTML, co ułatwia dalszą analizę i raportowanie danych.

EventLogViewer to program, który jest idealny dla administratorów systemów IT i innych specjalistów, którzy zajmują się zarządzaniem i monitorowaniem systemów operacyjnych Windows. Program jest łatwy w użyciu, oferuje wiele funkcji i jest niezwykle pomocny w analizie logów zdarzeń systemowych.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program HDCleaner

HDCleaner 2.046

pobrań: 42

Recenzje użytkowników o programie EventLogViewer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie EventLogViewer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,