Facebook

Meta

 • Aktualizacja:
  2023-08-20
 • Pobrań:
  16
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Facebook to jedna z największych i najbardziej znanych platform społecznościowych na świecie. Została założona w 2004 roku przez Marka Zuckerberga, Dustina Moskovitza, Eduardo Saverina i Chrisa Hughesa. Od momentu swojego powstania, Facebook stał się fundamentalną częścią globalnej kultury internetowej, łącząc ludzi z całego świata i umożliwiając im interakcje, dzielenie się treściami i utrzymywanie kontaktów.


Galeria programu Facebook


Główne cechy i funkcje Facebooka obejmują:

Profile użytkowników: Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój profil, który zawiera informacje o nim samym, zdjęcia, statusy, zainteresowania i inne detale, które można udostępnić znajomym.

Znajomi: Użytkownicy mogą łączyć się ze znajomymi, przesyłać im zaproszenia do połączenia i utrzymywać kontakt za pośrednictwem wiadomości, komentarzy i polubień.

Tablica: Tablica, znana także jako News Feed, to główne miejsce, w którym użytkownicy widzą aktualności od swoich znajomych i stron, które obserwują. Zawiera posty, zdjęcia, filmy i inne treści, które użytkownicy mogą polubić, komentować i udostępniać.

Grupy: Facebook umożliwia tworzenie i dołączanie do grup o określonych tematach, zainteresowaniach czy celach. Grupy służą do dyskusji, udostępniania treści i współpracy w ramach określonych społeczności.

Strony: Strony są przeznaczone dla marek, organizacji, celebrytów czy innych podmiotów, które chcą komunikować się z publicznością. Użytkownicy mogą polubić strony i otrzymywać aktualizacje od tych podmiotów.

Wiadomości: Facebook oferuje funkcję wiadomości prywatnych, która pozwala na wysyłanie wiadomości innym użytkownikom oraz tworzenie grupowych czatów.

Zdjęcia i filmy: Użytkownicy mogą dodawać zdjęcia i filmy, komentować je, oznacac znajomych na zdjęciach oraz udostępniać je na swoich profilach.

Wydarzenia: Funkcja ta pozwala użytkownikom tworzyć i zarządzać wydarzeniami, takimi jak imprezy, spotkania czy koncerty, i zapraszać innych użytkowników.

Facebook jest także często używany jako narzędzie marketingowe, platforma do reklamowania produktów i usług, komunikacji z klientami oraz gromadzenia opinii. Pomimo licznych zalet, platforma spotyka się także z kontrowersjami związanymi z prywatnością danych, dezinformacją oraz wpływem na społeczeństwo i politykę.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Facebook Messenger

Facebook Messenger 1590.24.221.0

pobrań: 200

Recenzje użytkowników o programie Facebook

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Facebook

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak