Farbar Recovery Scan Tool 08.03.2022.0

Farbar

 • Aktualizacja:
  2022-03-11
 • Pobrań:
  38
 • Rozmiar:
  2.32 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Farbar Recovery Scan Tool (FRST) to malutka lecz zaawansowana aplikacja wykrywająca oraz usuwająca infekcje wszelkiego rodzaju zagrożeniami, takimi jak adware, wirusy, czy też uciążliwe dodatki w formie przeglądarek itp. Program nie wymaga instalacji, po uruchomieniu przeprowadza dokładną diagnozę, a następnie wyświetla obszerne logi w postaci plików txt. Aplikacja może działać w środowisku Windows Recovery, co jest dużym plusem, jeżeli komputer nie będzie mógł się uruchomić, z przyczyn infekcji. Po przeprowadzeniu analizy, w logach programu zawarte są informacje o punktach ładowania szkodliwych komponentów.


Galeria programu Farbar Recovery Scan Tool


Dzięki aplikacji możliwe jest wykrycie programów uniemożliwiających start systemu. Aplikacja umożliwia naprawienie problemów na podstawie stworzonych logów, klikając opcję "Napraw".Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Farbar Recovery Scan Tool

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Farbar Recovery Scan Tool

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,