Flagfox 5.1.13

Dave G

 • Aktualizacja:
  2016-07-25
 • Pobrań:
  13
 • Rozmiar:
  548.04 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Flagfox to dodatek do przeglądarki Mozilla Firefox, dzięki któremu użytkownik dowie się wielu ciekawych informacji na temat aktualnie odwiedzanej strony. Są to dane położenia geograficznego serwera, na którym znajduje się serwis, adres IP strony, wysyłanie pingu na dany adres, tłumaczenie zawartości tekstu strony, test SSL, skan narzędziem Virus Total, czy też szczegółowe dane o domenie. Aplikacja czerpie swoje informacje w oparciu o serwisy typu Whois, Alexa, SiteAdvisor itp. Aplikacja wyświetlana jest jako ikonka flagi, w zależności od położenia serwera danej strony. Dodatkowo Flagfox pokazuje punkty SEO, co czasami przydaje się pozycjonerom.


Galeria programu Flagfox
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Flagfox

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Flagfox

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,