Fraps 3.5.99

Beepa Pty Ltd.

 • Aktualizacja:
  2017-10-27
 • Pobrań:
  167
 • Rozmiar:
  2.38 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Fraps jest małym programem służącym do nagrywania materiałów wideo oraz monitoringu ilości klatek na sekundę - FPS w grach komputerowych. Podstawową zaletą programu jest możliwość nagrywania "filmów" z ulubionych gier, oraz robienie zrzutów ekranu. Wersja testowa pozwala nagrać 30 sekund materiału filmowego. Maksymalna rozdzielczość w jakiej mogą być nagrywane materiały filmowe to 2560x1600, w pełnych nieskompresowanych klatkach, co gwarantuje wysoką jakość nagrań. Aplikacja jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze. Materiał może być nagrywany w szybkościach od 1 do 120 fps, fraps obsługuje gry wykorzystujące DirectX oraz OpenGL. Program jest dobrym testerem wydajności sprzętu w grach, bowiem jak pisałem wcześniej pokazuje ilość wyświetlanych klatek na sekundę, co przekłada się na wydajność.


Galeria programu Fraps


Statystyki mogą być zapisane na dysku twardym. Do rozpoczęcia nagrywania służy ustawiony skrót klawiszowy. Najnowsza wersja obsługuje najnowsze wielordzeniowe procesory, oraz współpracuje z kartami graficznymi, co przekłada się na płynniejszą jak i lepszą jakość nagrań. Użytkownik może wybrać sobie źródło nagrywanego dźwięku, ukryć myszkę na nagrywanym materiale, czy też zakończyć nagrywanie po określonym czasie. Zapisywane zrzuty ekranu mogą być zapisane w rozszerzeniach; jpg, bmp, png, oraz tga. Aplikacja może być ustawiona zawsze na wierzchu, czy też zminimalizowana podczas nagrywania do paska narzędzi.

Uwagi:

Najnowsza wersja posiada kilka poprawek, między innymi usunięto zawieszanie się programu przy nagrywaniu zapętlonych sekwencji wideo, oraz przycinanie nagrań podczas nagrywania.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Fraps

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Fraps

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,