Free Screen Recorder 10.7

ThunderSoft

 • Aktualizacja:
  2021-05-19
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  15.60 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Free Screen Recorder to nieduża aplikacja do nagrywania prezentacji wideo, sekwencji, nagrywania pulpitu, czy tez obrazu z samej kamery internetowej. Program idealnie spisuje się ze swojego zadania. Potrafi nagrywać wyznaczony obszar, cały pulpit itp. Posiada szereg opcji kompresji wideo jak i samej jego jakości. Materiały można zachować w postaci plików avi, wmv, flv, itp. Program umożliwia tworzenie grafik wodnych na nagrywanym materiale. Ogólnie jest to jedna z lepszych tego typu aplikacji - sam z niej korzystam. Dodatkowo umożliwia wykonywanie screenshotów, czy też ustawiania limitów wielkościowych nagrywanego pliku wideo.


Galeria programu Free Screen Recorder
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Free Screen Recorder

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Free Screen Recorder

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,