FTP Commander Deluxe 9.21

InternetSoft Corporation

 • Aktualizacja:
  2015-11-02
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  3.76 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

FTP Commander Deluxe to prosty i bogaty w funkcje klient FTP. Klient jest bardzo małych rozmiarów. Pozwala na wykonanie wszystkich działań: transferów od i do użytkownika, usuwaniu jednego lub dużej liczby plików, wraz z katalogami, podkatalogami. Działanie aplikacji opiera się na systemie drag-and-drop. Posiada także wiersz poleceń. Jest kompatybilny z Proxy, Firewallami, Socket 4/4.5/5. Wersja Deluxe obsługuje najbardziej zaawansowane możliwości klientów FTP, obsługuje standardy bezpieczeństwa takie jak: SSL, TLS, SSH, PGP, szyfrowanie haseł. Ponadto umożliwia synchronizację danych, folderów, oraz ich szyfrowanie w systemie 128 oraz 256 bitowym.


Galeria programu FTP Commander Deluxe


Uwagi:

Wersja PRO, ciut mniej funkcjonalna i tańsza od wersji DELUXE, znajduje się w menu wyboru systemu i wersji.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program FTP Commander

FTP Commander 8.02

pobrań: 23

Recenzje użytkowników o programie FTP Commander Deluxe

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie FTP Commander Deluxe

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,