G Data Total Protection 2015 25.1.0.8 pl

G DATA Software Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2015-11-02
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

G Data Total Protection jest zaawansowanym pakietem chroniącym dane użytkownika, oraz umożliwiający bezproblemową pracę na komputerze, bez jakichkolwiek zmartwień o bezpieczeństwo systemu. Pakiet chroni system nie tylko przed wirusami, atakami hakerów czy też trojanami, ale także idealnie spełnia funkcję bezpiecznego Sejfu, chroniąc najcenniejsze dane.  Dzięki proaktywnym metodom detekcji, która jest połączona z analiza heurystyczna w chmurze produktu, żadne zagrożenie nie przedostanie się do systemu.


Galeria programu G Data Total Protection


Przychodzące wiadomości poczty e-mail są skanowane w czasie rzeczywistym, pod kątem zawartości. Specjalny moduł "łatający" luki bezpieczeństwa systemu, przeglądarek, czy też edytorów tekstowych idealnie spełnia swoją funkcję. Technologia BankGuard 2.0 to innowacyjna technologia, która chroni użytkownika przez wykradzeniem danych , dla usług bankowości elektronicznej.

Dodatkowy moduł kontroli rodzicielskiej chroni najmłodszych przed niepożądanymi stronami internetowymi, użytkownik może definiować listę"groźnych" stron, czy też zarządzać czasem dostępu do komputera. Tworzenie kopii bezpieczeństwa w chmurze, to najnowsza funkcja, dzięki której, dane użytkownika, mogą być przechowywane na zewnętrznych serwerach zabezpieczone hasłem i chronione najnowszymi zabezpieczeniami przed włamaniem.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.Polub ten program:

Programy producenta


Recenzje użytkowników o programie G Data Total Protection

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie G Data Total Protection

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.