G Data Total Security 2020 25.5.543 pl

G DATA Software Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2020-06-07
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  588.89 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

G Data Total Security jest zaawansowanym pakietem chroniącym dane użytkownika, oraz umożliwiający bezproblemową pracę na komputerze, bez jakichkolwiek zmartwień o bezpieczeństwo systemu. Pakiet chroni system nie tylko przed wirusami, atakami hakerów czy też trojanami, ale także idealnie spełnia funkcję bezpiecznego Sejfu, chroniąc najcenniejsze dane.  Dzięki proaktywnym metodom detekcji, która jest połączona z analiza heurystyczna w chmurze produktu, żadne zagrożenie nie przedostanie się do systemu.


Galeria programu G Data Total Security


Przychodzące wiadomości poczty e-mail są skanowane w czasie rzeczywistym, pod kątem zawartości. Specjalny moduł "łatający" luki bezpieczeństwa systemu, przeglądarek, czy też edytorów tekstowych idealnie spełnia swoją funkcję. Technologia BankGuard 2.0 to innowacyjna technologia, która chroni użytkownika przez wykradzeniem danych , dla usług bankowości elektronicznej.

Dodatkowy moduł kontroli rodzicielskiej chroni najmłodszych przed niepożądanymi stronami internetowymi, użytkownik może definiować listę"groźnych" stron, czy też zarządzać czasem dostępu do komputera. Tworzenie kopii bezpieczeństwa w chmurze, to najnowsza funkcja, dzięki której, dane użytkownika, mogą być przechowywane na zewnętrznych serwerach zabezpieczone hasłem i chronione najnowszymi zabezpieczeniami przed włamaniem.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program G Data TopSecret

G Data TopSecret 4.1

pobrań: 26
pobierz program G DATA Notebook Security

G DATA Notebook Security 2010

pobrań: 11
pobierz program G DATA Internet Security

G DATA Internet Security 2020 25.5.543

pobrań: 7
pobierz program G DATA Total Care

G DATA Total Care 2011

pobrań: 31
pobierz program G DATA Clean up

G DATA Clean up 1.0.1.15350.689 PL

pobrań: 22
pobierz program G DATA AntiVirus

G DATA AntiVirus 2020 25.5.543

pobrań: 22

Recenzje użytkowników o programie G Data Total Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie G Data Total Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.