Gajim 1.3.2

Gajim.org

 • Aktualizacja:
  2021-04-26
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  37.06 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Gajim jest to komunikator internetowy obsługujący systemy Linux i Windows. Program ten opiera się na sieci Jabber/XMPP, która umożliwia posiadaczom Gajima komunikowanie się z użytkownikami innych sieci np. Yahoo, MSN, Gadu-Gadu, ICQ, Tlen, AIM itp. Gajim posiada bardzo wiele różnorodnych funkcji, np. kopiowanie plików do innych sieci, potrafi obsługiwać do kilku kont równocześnie, kontroluje i koryguje pisownię. Jest oparty o licencje GNU. Oferuje prowadzenie wideokonferencji, prowadzenie wielu rozmów w jednym oknie, oraz standardowych rozmów tekstowych. Oferuje system emotów, avatarów, z dużym wyborem nastrojów użytkownika.


Galeria programu Gajim
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Gajim

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Gajim

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,