GeForce Experience 3.2.2.49 en

NVIDIA Corporation

 • Aktualizacja:
  2017-01-10
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  74.81 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

GeForce Experience to program, dzięki któremu użytkownik posiadający kartę graficzną GeForce, może beż problemu dokonać aktualizacji sterowników GPU. Aplikacja za pomocą jednego kliknięcia jest w stanie pokazać użytkownikowi, aktualnie posiadaną wersję sterowników, oraz to, czy nowe są dostępne, a jeżeli są to jednym kliknięciem pozwala na ich instalację. Narzędzie dodatkowo optymalizuje ustawienia gier, tak aby bez problemu chodziły na posiadanej konfiguracji komputera, a wszystko to dzięki technologii tak zwanej chmury.


Galeria programu GeForce Experience


Aplikacją dzięki niej wykrywa posiadany przez użytkownika model procesora CPU, oraz procesora GPU i tym samym dostosowuje ustawienia grafiki do siły podzespołów komputera. Dodatkowo program jako jedyny umożliwia tzw. strumieniowanie gier z komputera na konsolę NVIDIA SHIELD.

Uwagi:

Lista obsługiwanych kart: linkTagi: GeForce Experience pobierz, GeForce Experience download, program GeForce Experience, GeForce Experience do pobrania, GeForce Experience darmowy, GeForce Experience za darmo, GeForce Experience do pobrania za darmo, GeForce Experience do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie GeForce Experience

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.