GeoGebra 5.0.352.0 pl

Geogebra Team

 • Aktualizacja:
  2017-04-10
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  49.96 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

GeoGebra to doskonały program matematyczny, łączący w sobie geometrię, algebrę, tabele, grafikę, statystykę i analizę matematyczną w jednym łatwym do użycia pakiecie. Dzięki GeoGebra użytkownik może uczyć się podstaw matematyki, jak i zaawansowanych działań. Program pozwala tworzyć wysokiej jakości figury geometryczne, pomagać w przeróżnych obliczeniach itp. Aplikacja umożliwia zapis projektów do pliku o formacie *.GGB, a zarazem eksport z tego pliku do formatów *.PDF, *.HTML, *.PNG, *. EMF, *.SVG oraz *.EPS. Aplikacja umożliwia tworzenie wzorów funkcji, a z nich oczywiście tworzenie wykresów.


Galeria programu GeoGebra


Edycję wzoru można wprowadzać w dowolnym momencie, co oczywiście zmieni wykres, czy też powstały kształt figury geometrycznej. Tak więc obliczanie kątów, wyznaczanie punktów przecięcia itp. to jedne z podstawowych funkcjonalności które oferuje program.

Uwagi:

Aplikacja wymaga bibliotek Java 2 Runtime Enviroment, dostępnych w naszym serwisie. Wersja dla Linuxa oraz Mac OS X jest przenośna, nie trzeba jej instalować.Tagi: GeoGebra pobierz, GeoGebra download, program GeoGebra, GeoGebra do pobrania, GeoGebra darmowy, GeoGebra za darmo, GeoGebra do pobrania za darmo, GeoGebra do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie GeoGebra

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.