GeoGebra 6.0.587.0

Geogebra Team

 • Aktualizacja:
  2020-06-03
 • Pobrań:
  38
 • Rozmiar:
  64.90 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

GeoGebra to doskonały program matematyczny, łączący w sobie geometrię, algebrę, tabele, grafikę, statystykę i analizę matematyczną w jednym łatwym do użycia pakiecie. Dzięki GeoGebra użytkownik może uczyć się podstaw matematyki, jak i zaawansowanych działań. Program pozwala tworzyć wysokiej jakości figury geometryczne, pomagać w przeróżnych obliczeniach itp. Aplikacja umożliwia zapis projektów do pliku o formacie *.GGB, a zarazem eksport z tego pliku do formatów *.PDF, *.HTML, *.PNG, *. EMF, *.SVG oraz *.EPS. Aplikacja umożliwia tworzenie wzorów funkcji, a z nich oczywiście tworzenie wykresów.


Galeria programu GeoGebra


Edycję wzoru można wprowadzać w dowolnym momencie, co oczywiście zmieni wykres, czy też powstały kształt figury geometrycznej. Tak więc obliczanie kątów, wyznaczanie punktów przecięcia itp. to jedne z podstawowych funkcjonalności które oferuje program.

Uwagi:

Aplikacja wymaga bibliotek Java 2 Runtime Enviroment, dostępnych w naszym serwisie. Wersja dla Linuxa oraz Mac OS X jest przenośna, nie trzeba jej instalować.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie GeoGebra

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie GeoGebra

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,