Girder 6.0.12.3

Promixis, LLC

 • Aktualizacja:
  2015-10-28
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  8.15 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Girder służy do sterowania dowolną aplikacją zainstalowaną na systemie Windows, przy pomocy pilota, który działa na podczerwień. Wystarczy mieć podłączony do komputera odbiornik na podczerwień zainstalować owy program i cieszyć się w łatwej obsługi aplikacji. Najlepiej sprawuje się do tego zadania pilot karty DVB/TV. Użytkownik może ustawić np. sterowanie programami: Winamp, Power DVD, VLC, iTunes itp., włączenie dowolnego programu a także do jego wyłączenia dzięki odpowiednim kombinacjom przycisków. Można wyłączyć nawet komputer, lub dokonać restartu. Aplikacja obsługuje dużą ilość wtyczek, przez co zwiększa się jej funkcjonalność.


Galeria programu Girder
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Girder

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Girder

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,