Google Maps Downloader 8.391

allallsoft

 • Aktualizacja:
  2017-01-11
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  8.42 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Google Maps Downloader umożliwia w prosty i szybki sposób na pobranie map znalezionych w Google Map. Aplikacja jest w pełni zautomatyzowana, wystarczy podać współrzędne interesującego nas obszaru, a aplikacja sama pobierze obrazy z tejże lokalizacji. Współrzędne można sprawdzić oczywiście w Google Maps. Program umożliwia pobieranie map satelitarnych, hybrydowych, map drogowych, czy też tych udostępnionych przez Google Maps. Po pobraniu interesujących map użytkownik może je swobodnie przeglądać na komputerze bez konieczności łączenia się z internetem. Zapisane mapy nie mogą służyć do użytku komercyjnego, a jedynie prywatnego.


Galeria programu Google Maps Downloader
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Google Maps Downloader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Google Maps Downloader

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,