GoPro Studio 2.5.9.2658

GoPro, Inc.

 • Aktualizacja:
  2023-03-21
 • Pobrań:
  45
 • Rozmiar:
  187.34 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

GoPro Studio to bezpłatny program opracowany przez firmę GoPro, który umożliwia edycję wideo i zdjęć wykonanych za pomocą kamer sportowych GoPro. Program oferuje różne narzędzia do edycji wideo i obróbki zdjęć, co pozwala na tworzenie profesjonalnych filmów i prezentacji multimedialnych.

GoPro Studio oferuje kilka funkcji, które ułatwiają edycję filmów, w tym automatyczne tworzenie klipów z materiałów wideo oraz automatyczną korekcję barw i ekspozycji. Program pozwala również na ręczne przycinanie, łączenie, dodawanie efektów wideo i nakładanie dźwięku.

Jednym z najważniejszych narzędzi w GoPro Studio jest narzędzie "GoPro Edit Templates", które umożliwia szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów. Narzędzie oferuje kilka gotowych szablonów, które użytkownik może dostosować do swoich potrzeb i preferencji.


Galeria programu GoPro Studio


GoPro Studio umożliwia również edycję zdjęć, w tym dostęp do podstawowych funkcji obróbki zdjęć, takich jak przycinanie, kadrowanie i korekcja kolorów.

Program oferuje również integrację z chmurą GoPro, co umożliwia łatwe udostępnianie i publikowanie filmów i zdjęć w serwisach społecznościowych.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie GoPro Studio

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie GoPro Studio

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,