GPU Shark 0.9.7

oZone3D.Net

 • Aktualizacja:
  2016-04-28
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  545.82 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

GPU Shark to mała i prosta aplikacja do monitorowania karty graficznej, w szczególności jej procesora GPU. Aplikacja działa w trybie tekstowym podając informacje w czasie rzeczywistym na temat obciążenia procentowego GPU, aktualngo taktowania rdzenia, pamięci, aktualnej temperatury procesora, szybkości wiatraków, oraz aktualnego napięcią z jakim pracuje karta. Oprócz wymienionych funkcji program pokazuje także bazową częstotliwość na jakiej pracuje karta,. Aplikacja obsługuje najnowsze karty graficzne, należy dodać, że jeżeli karta posiada dwa procesory, to program podaje dokładne informacje na temat każdego z nich.


Galeria programu GPU Shark


Uwagi:

Najnowsza wersja obsługuje sterowniki AMD Crimson karty Radeon R9 380X.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program FurMark

FurMark 1.25.1.0

pobrań: 87
pobierz program GPU Caps Viewer

GPU Caps Viewer 1.26.0.0

pobrań: 25

Recenzje użytkowników o programie GPU Shark

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie GPU Shark

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,