GSpot 2.70a

Steve G

 • Aktualizacja:
  2015-10-22
 • Pobrań:
  6
 • Rozmiar:
  401.86 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Dzięki GSpot użytkownik może wyświetlić szczegółowe informacje o kodekach plików wideo MPEG1 czy MPEG2, które są potrzebne do ich uruchomienia. Aplikacja pokazuje dokładne informacje o kodekach wideo jak i audio potrzebnych do odtwarzania danego filmu, informuje o rozdzielczości pliku wideo, jakości, ilości klatek itp.. Najnowsza wersja posiada wiele poprawek, obsługuje kodeki XviD, MOV, WMV.


Galeria programu GSpot


Dzięki tej aplikacji możemy wyświetlić szczegółowe informacje o kodekach plików wideo MPEG1czy MPEG2, które są potrzebne do ich uruchomienia. Aplikacja pokazuje nam informacje o kodekach wideo jak i audio potrzebnych do odtwarzania. Najnowsza wersja posiada wiele poprawek, obsługuje kodeki XviD, MOV, WMV.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie GSpot

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie GSpot

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,