HappyMod 2.5.0

HappyMod

 • Aktualizacja:
  2022-12-17
 • Pobrań:
  23
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna z reklamami (Adware)
Wybierz system oraz wersję:

HappyMod to ciekawa propozycja dla graczy, oferująca zmodyfikowane programy, jak i oczywiście gry dla urządzeń z systemem Android. Przybliżając, działanie aplikacji opiera się na modyfikacjach w grach, takich jak nieograniczone surowce, pieniądze, czy też życie. Znajdzie się także oprogramowanie usuwające wyskakujące reklamy. Instalując aplikację użytkownik ma dostęp do wielu modyfikacji, najczęściej napisanych i udostępnionych przez samych graczy. Owe modyfikacje ułatwiają rozgrywkę, czy też dają dostęp do zablokowanych funkcji w wersji oficjalnej danej gry.


Galeria programu HappyMod


Wchodząc w aplikację użytkownik ma do wyboru spis gier, jak i programów w formie katalogów, po których może się poruszać i wybierać odpowiednie dla siebie modyfikacje dla gier czy też aplikacji. Ciekawą funkcjonalnością programu, jest także możliwość uruchamiania gier bez konieczności ich instalacji na komórce.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie HappyMod

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie HappyMod

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,