HD Tune 2.55 en

EFD Software

 • Aktualizacja:
  2015-10-13
 • Pobrań:
  60
 • Rozmiar:
  627.57 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

HD Tune to zaawansowany program do analizy dysku twardego. Aplikacja pozwala na test dysków twardych (IDE, SCSI), jak i innych kart - pamięci przenośnych, ipod. Aplikacja przeprowadza test jakościowy dysku: sprawdza użycie procesora, transfery, czasy dostępu itp. Posiada bardzo dobry skaner, który wykrywa "bad sector" na dysku. HD Tune podaje pełne i dokładne informacje o dysku. Dodatkowo aplikacja pokazuje informacje o jakichkolwiek błędach na dysku, co może świadczyć o tym czy nadaję się jeszcze do pracy, czy trzeba szybko przegrywać cenne dane na inny nośnik.


Galeria programu HD Tune


Różnice w wersjach: wersja darmowa nie posiada testu za pomocą zapisu danych, nie posiada monitoringu dysków, opcji wyświetlania logów oraz kilka innych..

Uwagi:

Pełne różnice: linkTagi: HD Tune pobierz, HD Tune download, program HD Tune, HD Tune do pobrania, HD Tune darmowy, HD Tune za darmo, HD Tune do pobrania za darmo, HD Tune do ściągnięciaPolub ten program:

programy producenta

pobierz program EFD Inspector

EFD Inspector 1.0.0.1

pobrań: 1
pobierz program HD Tune Pro

HD Tune Pro 5.60

pobrań: 17

Recenzje użytkowników o programie HD Tune

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.