HDClone 10.1.0 Free Edition

Miray Software

 • Aktualizacja:
  2020-08-21
 • Pobrań:
  208
 • Rozmiar:
  81.70 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

HDClone Free Edition umożliwia wykonywanie dokładnych kopii zapasowych danego dysku twardego. Aplikacja oprócz wykonywania kopii pozwala na ich przywracanie, oraz samo kopiowanie danych na inne nośniki. Aplikacja posiada dwa tryby graficzne, klasyczny oraz służący do kopiowania. Kopiowanie danych odbywa się sektor po sektorze, wraz z boot sektorem przez co system jest gotowy do pracy po przywróceniu kopii. Aplikacja wspiera dyski GPT, UEFI, czy też dyski eSATA/SATA II/SATA/ATA/IDE z wykorzystaniem AHCI.


Galeria programu HDClone


Wersja darmowa umożliwia prace z całym dyskiem bez podziału na partycje, przy maksymalnej prędkości kopiowania 30 mb/sPolub ten program:

Programy producenta

pobierz program HDShredder

HDShredder 5.3.5 Free

pobrań: 8

Recenzje użytkowników o programie HDClone

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie HDClone

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,