HDR Express 3.1.1

Pinnacle Imaging Systems

 • Aktualizacja:
  2017-02-23
 • Pobrań:
  170
 • Rozmiar:
  19.72 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

HDR Express to zaawansowana aplikacja służąca do zmiany zakresów tonalnych jakości obrazów. Interfejs programu jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze, a najpotrzebniejsze funkcje są ustawione jako predefiniowane, tak aby szybko można było przekształcać zdjęcia do określonego celu. Obrazy "tworzone" w programie są bardzo zbliżone do rzeczywistych, takich jakie widzi ludzkie oko, dzięki barwom Beyond RGB. Tak więc każde zdjęcie można poddać szybkiej korekcji za pomocą suwaków, a efekty są zdumiewające. Program obsługuje wszystkie popularne rozszerzenia, jak i surowy format plików - RAW.


Galeria programu HDR Express


Podgląd efektów jest widoczny w czasie rzeczywistym. Inne funkcje jakie posiada aplikacja to możliwość zmiany kontrastu, jasności, temperatury kolorów, bieli, czerni itp.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie HDR Express

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie HDR Express

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,