Hide Folder Ext 1.5

http://fspro.net

 • Aktualizacja:
  2015-10-21
 • Pobrań:
  13
 • Rozmiar:
  2.98 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Hide Folder Ext to aplikacja służąca do zabezpieczania, oraz ukrywania folderów zlokalizowanych na pamięciach przenośnych. Program obsługuje zewnętrzne dyski twarde, pamięci flash, pamięci przenośne(pendrive), oraz pamięci Secure Digital cards, CompactFlash cards, Memory Sticks. Plusem aplikacji jest, to iż nieważne przez jaki interfejs jest podpięty dany nośnik, może to być: USB, IEEE1394 (FireWire), Serial ATA (eSATA), IDE. Zabezpieczony folder nie będzie widoczny na innych komputerach, a aby przywrócić widzialność użytkownik będzie musiał uruchomić aplikację i podać prawidłowe hasło.


Galeria programu Hide Folder Ext


Liczna chronionych dysków jest nieograniczona, a odinstalowanie programu nie usunie zabezpieczenia programu. Nawet w trybie safe mode, czy też na innym komputerze zabezpieczony folder nie jest widoczny.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Hide Folder Ext

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Hide Folder Ext

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,