Hide Folders 5.4

FSPro Labs

 • Aktualizacja:
  2017-01-13
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  3.42 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Hide Folders to aplikacja przeznaczona do ukrywania oraz zabezpieczania hasłem, czy też zabezpieczania przez usunięciem, edycją ważnych plików, katalogów. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki zastosowaniu interfejsu przeciągnij i upuść. Obsługuje systemy plików takie jak FAT, exFAT, FAT32 oraz NTSF. Funkcje programu pozwalają na ukrywanie plików, folderów, tworzenie ich niedostępnymi, ustanawianie ich atrybutów na tylko do odczytu.

Aplikacja posiada 4 metody zabezpieczeń:

Ukrywanie, blokowanie, ukrywanie oraz blokowanie, oraz atrybut tylko do odczytu.


Galeria programu Hide Folders


Aplikacja może chronić niezliczoną ilość folderów w tym samym czasie, nie posiada limitu wielkości chronionych danych, posiada funkcję ochrony programów przed ich odinstalowaniem. Jeżeli użytkownik zaznaczy opcję systemową pokaż ukryte pliki, to pliki objęte ukryciem w programie nie będą wyświetlone. Jeżeli ktoś będzie chciał usunąć folder gdzie znajdują się ukryte pliki, to owe pliki nie będą usunięte. Pliki można ukrywać nawet w trybie safe mode. Użytkownik może importować listę zabezpieczonych danych i w razie koniecznością ja eksportować.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Hide Folders

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Hide Folders

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,