Hmonitor 4.5.4.2

AB Software

 • Aktualizacja:
  2019-10-31
 • Pobrań:
  53
 • Rozmiar:
  1.78 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Hmonitor to narzędzie służące do przedstawiania temperatury podzespołów komputera takich jak procesor, dyski twarde, płyta główna, karta graficzna, wiatraków - ich obrotów itp. Mierzenie temperatury możliwe jest za pomocą czujników znajdujących się na podzespołach, o ile producent wyposażył owy sprzęt w dane czujniki. Oprócz mierzenia temperatury aplikacja odczytuje także napięcia na poszczególnych podzespołach. Jeżeli temperatura lub dane napięci przekroczy ustanowiony przez użytkownika limit, lub standardową wartość, to aplikacja powiadamia nas o tym uruchamiając alarm. Hmonitor umożliwia tworzenie limitów temperatury dla każdego z podzespołów, po których następuje alert, a także pozwala w pewnym zakresie programowo obniżać ową temperaturę .


Galeria programu Hmonitor


Wszystkie dane i obserwacje zapisywane w pliku log. Aplikacja obsługuje w sumie wszystkie - od najnowszych do starszych urządzeń. Dzięki aplikacji użytkownik może szybko wykryć przegrzewanie się poszczególnych podzespołów i tym samym zapobiec uszkodzeniu sprzętu. Aplikacja po instalacji znajduje się w zasobniku systemowym, gdzie po kliknięciu na jej ikonę można ją maksymalizować. Po wykryciu podwyższonej wartości program może wykonać wiele czynności, od wysłania emaila poprzez alert a kończąc na uruchomieniu dowolnej aplikacji. Tak samo jak w przypadku temperatury, użytkownik może ustalać limity obrotów wentylatora, po których ma nastąpić powiadomienie, uruchomienie określonej aplikacji,lub alert.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Hmonitor

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Hmonitor

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,