HWiNFO32 7.02

Martin Malik

 • Aktualizacja:
  2021-04-08
 • Pobrań:
  191
 • Rozmiar:
  3 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

HWiNFO32 to jedno z lepszych narzędzi służące do szczegółowej identyfikacji sprzętu komputerowego, oraz wersji zainstalowanych sterowników. Aplikacja jest jedna z najlepszych do wykonywania tych czynności, pokazuje dokładne informacje o: procesorze, pamięci RAM, karcie graficznej, monitorze, płycie głównej, karcie dźwiękowej, portach, ogółem wszystkiego co może znajdować się w komputerze stacjonarnym/laptopie.


Galeria programu HWiNFO32


Dodatkowo aplikacja monitoruje temperaturę podzespołów, ich napięcia, szybkość wiatraków itp. o ile zostały wyposażone w potrzebne do tego czujniki. HWiNFO32 posiada proste a zarazem zaawansowane narzędzia do testowania podzespołów komputera, a jego wyniki można zapisać do pliku.

Uwagi:

HWiNFO32 portable to gotowa do działania wersja programu, zaraz po rozpakowaniu.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program HWiNFO64

HWiNFO64 7.02

pobrań: 210

Recenzje użytkowników o programie HWiNFO32

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie HWiNFO32

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,