Incinerate 1.0.0

GameTop

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  29.19 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Incinerate to innowacyjna strzelanka, która przenosi nas w futurystyczny świat, gdzie musimy stawić czoła obcej cywilizacji i ocalić Ziemię przed ich inwazją. Gra wyróżnia się nie tylko doskonałą grafiką, ale także niezwykle wciągającą rozgrywką, która zapewni nam wiele godzin świetnej zabawy.

Akcja gry rozgrywa się w roku 2074, gdy na Marsa uderza tajemniczy obiekt, powodując utratę łączności z koloniami marsjańskimi. Wysłany zostaje statek, który odkrywa, że na powierzchni planety rozwija się obca cywilizacja, gotowa do podboju Ziemi. Naszym zadaniem jest wcielić się w pilota myśliwca i przedostać się w głąb wrogiego terytorium, aby zniszczyć generator energii, który chroni wroga przed atakiem rakietowym.

Gra podzielona jest na wiele etapów, zakończonych walką z bossem. Każdy z nich wymaga od nas zastosowania różnych taktyk i umiejętności walki. Nasz statek jest wyposażony w dwa rodzaje uzbrojenia, które możemy ulepszać w specjalnym warsztacie. Możemy również naprawiać statek i kupować amunicję za walutę zdobytą ze zniszczonych statków obcych.

W trakcie rozgrywki możemy natrafić na powerupy, które naprawiają nasz statek, dostarczają amunicję lub wzmacniają nasz pancerz. Warto skupić się na zniszczeniu budynków, z których wypadają te cenne przedmioty.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta GameTop do pobrania

pobierz program KGB Hunter

KGB Hunter

pobrań: 0
pobierz program Vampireville

Vampireville

pobrań: 0
pobierz program Quadro Racing

Quadro Racing

pobrań: 1
pobierz program Offroad Racers

Offroad Racers

pobrań: 1
pobierz program Racers Islands

Racers Islands

pobrań: 0
pobierz program Open Karts

Open Karts

pobrań: 0
pobierz program Ostrich Runners

Ostrich Runners

pobrań: 0
pobierz program Star Racing

Star Racing

pobrań: 0
pobierz program Supercars Racing

Supercars Racing

pobrań: 0
pobierz program Extreme Racers

Extreme Racers 1.1

pobrań: 0
pobierz program Real Racing

Real Racing

pobrań: 1
pobierz program Fire and Forget

Fire and Forget

pobrań: 0
pobierz program Aztec Bricks

Aztec Bricks

pobrań: 0
pobierz program Fish Tales

Fish Tales 1.4

pobrań: 0
pobierz program Mad Truckers

Mad Truckers 1.21

pobrań: 1
pobierz program Dungeon Rider

Dungeon Rider 1.4

pobrań: 0
pobierz program Flappy Bird New

Flappy Bird New 1.2

pobrań: 0
pobierz program Monster Truck Challenge

Monster Truck Challenge 1.11

pobrań: 0
pobierz program African Farm

African Farm

pobrań: 1
pobierz program Big Air War

Big Air War

pobrań: 1
pobierz program Pioneer Lands

Pioneer Lands

pobrań: 0
pobierz program Ancient Rome

Ancient Rome

pobrań: 0
pobierz program Steam Defense

Steam Defense

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Incinerate

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Incinerate

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak