Intelligent Web Reader 2.0.17

IVO Software Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2015-10-16
 • Pobrań:
  60
 • Rozmiar:
  54.62 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Intelligent Web Reader jest przeglądarką skierowaną dla osób niewidomych lub niedowidzących, dzięki niej przeglądanie internetu jest ułatwione w znacznym stopniu. Aplikacja zawiera głos męski Maciek. Intelligent Web Reader odczytuje strony internetowe poprzez wbudowany syntetyczny głos, co pozwala na korzystanie z programu osobom niewidomym. IWR posiada także możliwość powiększania czcionki zamieszczonego tekstu, dzięki czemu jest odpowiednim narzędziem dla osób starszych i słabowidzących.


Galeria programu Intelligent Web Reader


Inteligentne mechanizmy prezentacji, dzielące stronę na logiczne fragmenty dają doskonałe wyobrażenie o układzie graficznym strony. Poruszanie się po udźwiękowionej stronie za pomocą przeglądarki odbywa się standardowo poprzez skróty klawiszowe.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program IVONA syntezator mowy

IVONA syntezator mowy 1.0-10

pobrań: 7198
pobierz program Ivona

Ivona 2 1.6.37

pobrań: 1264
pobierz program IVONA Reader

IVONA Reader 1.1.4

pobrań: 5481

Recenzje użytkowników o programie Intelligent Web Reader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Intelligent Web Reader

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,