Internet Download Manager 6.27.3 pl

Tonec Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-01-26
 • Pobrań:
  83
 • Rozmiar:
  6.61 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Internet Download Manager to popularna aplikacja do szybszego pobierania plików przez internet. Program w swej funkcjonalności umożliwia pobieranie technologią segmentacyjną, dla przyspieszenia procesu, podgląd archiwów, czy też wstrzymywanie pobierania. Istotą funkcją jest obsługa protokołów FTP, HTTP oraz HTTPS. Możliwość pobierania multimediów z serwerów typu MySpaceTV itp. Program obsługuje w sumie wszystkie najważniejsze i znane przeglądarki, czyli Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer, Safari itp.


Galeria programu Internet Download Manager
Tagi: Internet Download Manager pobierz, Internet Download Manager download, program Internet Download Manager, Internet Download Manager do pobrania, Internet Download Manager darmowy, Internet Download Manager za darmo, Internet Download Manager do pobrania za darmo, Internet Download Manager do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Internet Download Manager

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.