IObit Uninstaller 12.1.0.5

IObit

 • Aktualizacja:
  2022-11-15
 • Pobrań:
  161
 • Rozmiar:
  21.46 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

IObit Uninstaller to mała aplikacja służąca do odinstalowywania niepotrzebnych programów. Nie jest to standardowa aplikacja działająca jak wbudowany w Windowsie program do odinstalowywania. Ta aplikacja cechuje się o wiele większą skutecznością. Posiada wbudowane trzy tryby, prosty,  zaawansowany, oraz Forced Uninstall. Pierwszy wykorzystuje domyślny instalator aplikacji, natomiast drugi przychodzi z pomocą, kiedy programu nie da się odinstalować, lub deinstalacja kończy się niepowodzeniem. Ten tryb jest o wiele bardziej zaawansowany, umożliwia tworzenie punktu przywracania, usunięcie programu, a następnie rozpoczęcie skanowania rejestru i dysku w poszukiwaniu pozostałości. W przypadku gdy zawiodą dwa tryby, z pomocą przychodzi trzeci Forced Uninstall, która pozwala usunąć najbardziej niewspółpracujące oprogramowanie.


Galeria programu IObit Uninstaller
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Driver Booster

Driver Booster 10.65

pobrań: 1815
pobierz program IObit Malware Fighter Free

IObit Malware Fighter Free 9.4.0.776

pobrań: 21
pobierz program IObit Smart Defrag

IObit Smart Defrag 8.2.0.241

pobrań: 12
pobierz program IObit Unlocker

IObit Unlocker 1.3.0

pobrań: 3

Recenzje użytkowników o programie IObit Uninstaller

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie IObit Uninstaller

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,