JDownloader 2.0.1

JDownloader Team

 • Aktualizacja:
  2023-01-11
 • Pobrań:
  849
 • Rozmiar:
  31.7 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

JDownloader to całkowicie darmowa aplikacja służąca do pobierania plików z internetu, przede wszystkim z serwerów hostingowych: filesonic.com, rapidshare.com, i wiele innych nowych. Program obsługuje strony z zabezpieczonymi linkami, wystarczy je wkleić do programu, a pokażą się na liście pobieranych plików.


Galeria programu JDownloader


Aplikacja posiada wiele funkcji, które ułatwiają pobieranie plików. Potrafi sprawdzać, czy plik jest dostępny, sam wypakowuje ściągnięte pliki, jeżeli są spakowane, program potrafi rozpoznać kod Captcha. Jeżeli posiadamy konto premium w jakimś serwisie hostingowym to szybkość pobierania uzależniona jest tylko od naszego łącza. Jeżeli nie posiadamy konta premium, pliki tak samo są pobierane, lecz z mniejsza prędkością. Dużą zaletą programu, jest możliwość pobierania kilku plików z różnych serwisów/serwerów hostingowych. Dobrą funkcją jest możliwość dalszego ściągania pliku pomimo rozłączenia, jest to zależne od serwisu hostingowego, lecz tych z obsługą tejże funkcji ciągle przybywa.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie JDownloader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie JDownloader

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,