Jpegcrop 2023

Guido Vollbeding

 • Aktualizacja:
  2023-04-27
 • Pobrań:
  48
 • Rozmiar:
  664.00 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

JPEGCrops to niewielkie i darmowe oprogramowanie do przycinania i obracania plików JPEG. Program został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu utraty jakości obrazu, co jest szczególnie ważne dla plików JPEG, które są już skompresowane i mogą łatwo stracić jakość przy każdej kolejnej operacji edycyjnej.

Jedną z głównych zalet JPEGCrops jest jego prostota i intuicyjny interfejs użytkownika. Po otwarciu pliku JPEG w programie, użytkownik może łatwo wybrać fragment obrazu, który chce zachować, a następnie przyciąć go do odpowiedniego rozmiaru i zapisać jako nowy plik JPEG. JPEGCrops umożliwia również obracanie obrazów o dowolny kąt i zapisanie ich w wybranej orientacji.


Galeria programu Jpegcrop


Program obsługuje wiele trybów wyświetlania obrazów, w tym podgląd obrazu w pełnej rozdzielczości, tryb podglądu szczegółów i wyświetlanie histogramu kolorów. JPEGCrops umożliwia również batch processing, czyli przycinanie i obracanie dużej liczby plików jednocześnie, co jest szczególnie przydatne dla fotografów i grafików, którzy muszą przetwarzać duże ilości plików jednocześnie. JPEGCrops to prosty i wydajny program do przycinania i obracania plików JPEG, który oferuje wiele funkcji przy minimalnej utracie jakości obrazu. Dzięki swojej łatwej obsłudze i przydatnym funkcjom, jest to doskonałe narzędzie dla każdego, kto pracuje z plikami JPEG.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Jpegcrop

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Jpegcrop

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,