KeyShot 6.3.16

Luxion ApS

 • Aktualizacja:
  2017-01-08
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  72.21 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

KeyShot jest profesjonalnym programem do renderowania obrazów w czasie rzeczywistym, który umożliwia tworzenie niesamowitych obrazów, oraz animacji w bardzo szybki i łatwy sposób. Aplikacja dzięki zastosowaniu najnowszego silnika, wykorzystującego w całości moc obliczeniową procesorów, umożliwia tworzenie i podgląd efektów w czasie rzeczywistym. Każda zmiana kamery, oświetlenia jest widoczna natychmiastowo. Program mimo wielu zaawansowanych opcji jest prosty w użyciu. Ogromnym plusem jest współpraca z drukarkami 3D, czy też edycję importowanych modeli.


Galeria programu KeyShot


Tworzenie oświetlenia dla prostych ujęć studyjnych, oświetlenia HDRI wnętrza, wsparcie dla formatów 3D, bardzo realistyczne efekty kolorowanie przedmiotów, generowane proceduralnie tekstury, to przykładowe funkcje aplikacji, których jest naprawdę dużo.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie KeyShot

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie KeyShot

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,