Krita 5.0.5

Krita Team

 • Aktualizacja:
  2022-04-13
 • Pobrań:
  27
 • Rozmiar:
  125.46 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Krita to ciekawa propozycja aplikacji do edycji grafiki, co za tym idzie obróbki niemalże pod każdym względem załadowanego pliku graficznego. Program został przystosowany do pracy z tabletami graficznymi, przez co obsługuje dotykowe ekrany. Głównymi funkcjami w aplikacji jest obsługa tabletów graficznych - malowania obrazów, oraz edycji grafiki. Program cechuje się prostotą obsługi, a zarazem bardzo dużą liczbą narzędzi, jak i efektów, dzięki którym można zamienić zwykłe zdjęcie w prawdziwe arcydzieło. Co ważne aplikacja obsługuje format RAW, nie licząc innych podstawowych rozszerzeń. Filtry, manipulacja płótnem, narzędzia malarskie, nagrywanie makr to tylko niektóre z cech tej aplikacji.


Galeria programu Krita
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Krita

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Krita

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,