Krokomierz 1.2.4

Leap Fitness Group

 • Aktualizacja:
  2022-09-04
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Krokomierz to całkowicie darmowa aplikacja przeznaczona dla systemu Android, czyli na telefony komórkowe. Dzięki aplikacji użytkownik może bez problemu liczyć swoje przebyte w danym dniu kroki. Aplikacja posiada wiele zalet, gdzie zaraz opiszę dwie najważniejsze. Pierwszą dużą zaleta jest możliwość liczenia kroków po zablokowaniu ekranu aplikacji, gdzie wiele z nich nie radzi sobie z tym i przerywa liczenie. ten program pomimo zablokowania ekranu robi liczy kroki dalej. Drugą ważną zaletą aplikacji jest możliwość pracy bez modułu GPS, bowiem aplikacja liczy kroki za pomocą wbudowanego czujnika. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga zbytniej wiedzy od użytkownika. Należy dodać, że pobiera bardzo mało energii, co przedłuża życie akumulatora. Każdy trening jest zapisywany gdzie można go zobaczyć jak i dokładne statystyki z przebytej drogi.


Galeria programu Krokomierz
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Krokomierz

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Krokomierz

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,