Leafier 1.1.1.1

INAGAKI

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  0.7 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Leafier - edytor kodu HTML i CSS dla programistów

Leafier to innowacyjne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie i edycję kodu HTML oraz kaskadowych arkuszy stylów (CSS) w sposób wygodny i efektywny. Program został zaprojektowany z myślą zarówno o początkujących programistach, jak i doświadczonych profesjonalistach, oferując szeroki zakres funkcji i opcji.

Jedną z najważniejszych cech Leafiera jest czytelne przedstawienie kodu, dzięki kolorowaniu składni według zdefiniowanego przez użytkownika schematu. Dzięki temu programista może łatwo zidentyfikować różne elementy kodu i szybko odnaleźć ewentualne błędy.

Leafier posiada również unikalną funkcję, która znacznie ułatwia pracę zarówno początkującym, jak i zaawansowanym programistom. W prawej części interfejsu znajduje się baza podstawowych wyrażeń i elementów, które można automatycznie dodać do kodu poprzez dwukrotne kliknięcie myszą. Istnieje również możliwość dodawania własnych pozycji do listy, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność pisania kodu.

Leafier jest nie tylko wygodny w obsłudze, ale także nie obciąża zasobów komputera, co przekłada się na szybkie działanie programu. Producent zadbał również o wygodę użytkowników, umożliwiając kontrolowanie aplikacji za pomocą skrótów klawiaturowych. Dodatkowo, istnieje możliwość dostosowania wyglądu okna programu do preferencji użytkownika, włącznie z edycją czcionki i jej rozmiaru.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta INAGAKI do pobrania

pobierz program Tinuous

Tinuous 3.9.5.0

pobrań: 0
pobierz program VarieDrop

VarieDrop 1.4.0.0

pobrań: 0
pobierz program SendTo-Convert

SendTo-Convert 2.7.8.0

pobrań: 0
pobierz program VieasEx

VieasEx 2.5.6.0

pobrań: 0
pobierz program Trimto

Trimto 1.5.0.0

pobrań: 0
pobierz program Jcropper

Jcropper 1.2.4.0

pobrań: 0
pobierz program Primg

Primg 1.3.0.0

pobrań: 0
pobierz program Bgcall

Bgcall 2.6.8.0

pobrań: 0
pobierz program Unifie

Unifie 3.6.0.2

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Leafier

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Leafier

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak