LimeWire 5.5.14

LimeWire

 • Aktualizacja:
  2015-10-05
 • Pobrań:
  29
 • Rozmiar:
  23.03 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to program do pobierania plików z sieci P2P. Różni się od innych tym, że pliki są ściągane o wiele szybciej. Niby jest system kolejkowy, ale gdy znajdziemy jakiś plik i klikniemy aby się pobierał, to prawie nigdy nie trzeba czekać. Jedynym mankamentem jest to, że nie ma tak dużo dostępnych plików jak np. w eMule, ale i tak polecam. Do uruchomienia LimeWire konieczne jest zainstalowanie Javy.


Galeria programu LimeWire


Jest to program do pobierania plików z sieci P2P. Różni się od innych tym, że pliki są ściągane o wiele szybciej. Niby jest system kolejkowy, ale gdy znajdziemy jakiś plik i klikniemy aby się pobierał, to prawie nigdy nie trzeba czekać. Jedynym mankamentem jest to, że nie ma tak dużo dostępnych plików jak np. w eMule, ale i tak polecam. Do uruchomienia LimeWire konieczne jest zainstalowanie Javy.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie LimeWire

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie LimeWire

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,