Local Website Archive 2015 15.0 en

ignesberger Software GmbH

 • Aktualizacja:
  2015-10-05
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  4.07 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Local Website Archive służy do pobierania wybranych przez użytkownika stron internetowych, w celu ich archiwizacji. Aplikacja współpracuje z przeglądarkami Internet Explorer, Firefox, Opera, oraz pozostałych bazujących na silniku IE. Program potrafi zachowywać dokumenty PDF, współpracuje z klientami poczty e-mail, czytnikami RSS itp. Jest to doskonałe narzędzie do archiwizacji stron. Dodatkowo Local Website Archive posiada zaawansowaną wyszukiwarkę. Program można skonfigurować tak, aby sam automatycznie aktualizował informację, dane z określonych stron, przez co użytkownik, nie musi tracić czasu na przeglądanie zawartości stron i tworzyć ręcznie ich kopii zapasowych


Galeria programu Local Website Archive
Tagi: Local Website Archive pobierz, Local Website Archive download, program Local Website Archive, Local Website Archive do pobrania, Local Website Archive darmowy, Local Website Archive za darmo, Local Website Archive do pobrania za darmo, Local Website Archive do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Local Website Archive

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.