Mac Makeup 1.95d

H&C Works

 • Aktualizacja:
  2015-10-01
 • Pobrań:
  23
 • Rozmiar:
  544.60 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Mac Makeup  to bardzo dobry program do zmiany mac adresu kart sieciowych. Wystarczy wpisać w okienku "New address" nowy mac zatwierdzić i po sprawie. Aby ustawienia weszły w życie należy uruchomić ponownie komputer. Ponieważ program wyłącza kartę, i aby ją włączyć niekiedy potrzebny jest do tego restart. Aplikacja była sprawdzana przeze mnie i serdecznie ja polecam, dodam iż potrafi zmienić mac kart wifi - mało który program to potrafi.


Galeria programu Mac Makeup


Jest to bardzo dobry program do zmiany mac adresu kart sieciowych. Wystarczy wpisać w okienku "New address" nowy mac zatwierdzić i po sprawie. Aby ustawienia weszły w życie należy uruchomić ponownie komputer. Ponieważ program wyłącza kartę, i aby ją włączyć niekiedy potrzebny jest do tego restart. Aplikacja była sprawdzana przeze mnie i serdecznie ja polecam, dodam iż potrafi zmienić mac kart wifi - mało który program to potrafi.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Mac Makeup

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Mac Makeup

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,