Machinery HDR Effect 3.0.97

Maszyneria

 • Aktualizacja:
  2022-03-13
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  23.65 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Machinery to zaawansowany program do edycji zdjęć, obrazów itp. Główna zaleta i cechą aplikacji jest wykorzystywana technika HDR (High dynamic range imaging), dzięki której grafika nabiera przeróżnych efektów, od jasności, poprzez kolory, czy też jaskrawość fotografii. Aplikacja pozwala przerobić zwykłe zdjęcie na inne o niesamowitych efektach graficznych zachowując przy tym pełny realizm. Co ważne aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na uzyskanie powalających efektów jednym kliknięciem myszki. Najlepszy efekt w programie można uzyskać poprzez mieszanie różnych  ekspozycji tego samego kadru, wtedy to aplikacja sama stworzy oryginalne i  niepowtarzalne dzieło, z bardzo ciekawymi efektami, z zachowaniem korekcji tam gdzie trzeba ich użyć.


Galeria programu Machinery


Tak jak wspomniano wcześniej, predefiniowany zestaw gotowych filtrów pozwala w bardzo szybkim czasie uzyskać interesujący użytkownika efekt. Aplikacja bardzo dobrze współpracuje z procesorami graficznymi Nvidia.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Machinery

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Machinery

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,