Malwarebytes Anti-Malware 4.1.2.175

Malwarebytes Corporation

 • Aktualizacja:
  2020-07-29
 • Pobrań:
  488
 • Rozmiar:
  181.33 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Malwarebytes Anti-Malware to jeden z lepszych programów do wykrywania i ochrony komputera przed złośliwy oprogramowaniem. Niejednokrotnie program okazał się być lepszym od swoich większych i bardziej znanych konkurentów. Jeżeli chodzi o wykrywanie i ochronę komputera, program radzi sobie z tym bardzo dobrze, potrafi także blokować podejrzane strony. Aplikacja w wersji bezpłatnej, pozwala na skanowanie komputera, oraz wykrywanie zagrożeń, natomiast w wersji pro, ochrona komputera odbywa się w czasie rzeczywistym. Wersja pro posiada także, system heurystyczny - wykrywający nowe i nieznane zagrożenia.


Galeria programu Malwarebytes Anti-Malware


Od wersji 3.0 aplikacja przynosi wiele nowości, przede wszystkim jest o wiele szybsza w działaniu,  wykrywa niebezpieczeństwa typu CryptoWall 4.0, CryptoLocker, CTB-Locker,  Tesla itp. Moduł Anti-Ransomware, chroni przez naciągaczami szyfrującymi pliki w celu wyłudzenia okupu. Aktualizacje programu następują automatycznie. Program pozwala na planowanie zadań, takich jak przeprowadzanie aktualizacji, czy określone skanowanie systemu.

Uwagi:

Program instalowany jest jako wersja testowa PREMIUM, działa 14 dni, po tym czasie przechodzi w wersję bezpłatną z ograniczeniami. Wersja bezpłatna nie chroni systemu w czasie rzeczywistym.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program AdwCleaner

AdwCleaner 8.3.2

pobrań: 5009
pobierz program Junkware Removal Tool

Junkware Removal Tool 8.0.4

pobrań: 13
pobierz program Malwarebytes Anti-Exploit

Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.1.1334

pobrań: 19
pobierz program Malwarebytes Anti-Ransomware

Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.15.416

pobrań: 17
pobierz program Malwarebytes StartUpLITE

Malwarebytes StartUpLITE 1.07

pobrań: 14
pobierz program Malwarebytes Anti-Rootkit

Malwarebytes Anti-Rootkit 1.09.3.1001 Beta

pobrań: 11

Recenzje użytkowników o programie Malwarebytes Anti-Malware

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Malwarebytes Anti-Malware

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,