mIRC 7.55

mIRC Co. Ltd.

 • Aktualizacja:
  2019-02-11
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  2.69 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

mIRC to jeden z najlepszych i najbardziej znanych komunikatorów internetowych sieci IRC. Klient Oferuje możliwość komunikację z ludźmi z całego świata, komunikacja możliwa jest po wejściu w określony kanał, gdzie użytkownik może komunikować się za pomocą tekstu z innymi uczestnikami zatu. Program oferuje nawiązanie połączenia z wieloma kanałami jednocześnie. mIRC zapewnia obsługę szyfrowania SSL, IPv6, pełna konfigurację interfejsu graficznego, obsługuje także servery proxy, czy też konfiguracje dźwięków nadchodzących wiadomości itp. Dzięki obsłudze wtyczek, funkcjonalność aplikacji można rozszerzyć w znacznym stopniu, wtyczki umożliwiają dodanie odtwarzacza MP3 itp.


Galeria programu mIRC


Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie mIRC

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie mIRC

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,