mks_vir 13.11.3201

ArcaBit Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2017-11-21
 • Pobrań:
  97
 • Rozmiar:
  112.91 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

mks_vir to wznowienie jednego z najstarszych polskich programów antywirusowych. Aplikacja została wzbogacona o szereg nowych funkcji, dzięki którym komputer jest w pełni chroniony przez wszelkimi zagrożeniami a w szczególności wirusami. Aplikacja charakteryzuje się bardzo małym zużyciem zasobów systemowych. Szybki  nowy i skuteczny skaner antywirusowy, pozwala na gruntowy skan systemu, poszczególnych dysków twardych, katalogów, czy tez plików. Najnowszy monitor czuwa nad wszelkimi operacjami, procesami zachodzącymi w systemie, na dyskach twardych oraz pamięciach przenośnych.


Galeria programu mks_vir


Moduł kwarantanny pozwala "odcinać" podejrzane pliki, tak aby nie stanowiły zagrożenia dla systemu. Nowy silnik działający w oparciu o mechanizm heurystyczny, wykrywa nowe, nieznane dotąd złośliwe oprogramowanie, a moduł Microsoft Azure zapewnia w każdej chwili najnowsze sygnatury wirusów.

Uwagi:

Aby móc bezpłatnie korzystać z aplikacji na okres jednego roku, należy przeprowadzić darmowa rejestrację.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Arcabit Internet Security

Arcabit Internet Security 2017.05.17

pobrań: 7
pobierz program Arcabit AntiVirus

Arcabit AntiVirus 2021

pobrań: 23

Recenzje użytkowników o programie mks_vir

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie mks_vir

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,