mks_vir 2020 pl

mks_vir Sp. z o.o.

 • Aktualizacja:
  2020-10-04
 • Pobrań:
  82
 • Rozmiar:
  177.21 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

mks_vir to wznowienie jednego z najstarszych polskich programów antywirusowych. Aplikacja została wzbogacona o szereg nowych funkcji, dzięki którym komputer jest w pełni chroniony przez wszelkimi zagrożeniami a w szczególności wirusami. Aplikacja charakteryzuje się bardzo małym zużyciem zasobów systemowych. Szybki  nowy i skuteczny skaner antywirusowy, pozwala na gruntowy skan systemu, poszczególnych dysków twardych, katalogów, czy tez plików. Najnowszy monitor czuwa nad wszelkimi operacjami, procesami zachodzącymi w systemie, na dyskach twardych oraz pamięciach przenośnych.


Galeria programu mks_vir


Moduł kwarantanny pozwala "odcinać" podejrzane pliki, tak aby nie stanowiły zagrożenia dla systemu. Nowy silnik działający w oparciu o mechanizm heurystyczny, wykrywa nowe, nieznane dotąd złośliwe oprogramowanie, a moduł Microsoft Azure zapewnia w każdej chwili najnowsze sygnatury wirusów.

Uwagi:

Aby móc bezpłatnie korzystać z aplikacji na okres jednego roku, należy przeprowadzić darmowa rejestrację.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie mks_vir

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie mks_vir

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.