mon-WIN 1.0

Kamil Mierzejewski

 • Aktualizacja:
  2015-09-29
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  324.37 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Chcesz aby twój komputer był bardziej osobisty? Chesz aby utożsamiano go z tobą? Od dziś jest to możliwe! Program mon-WIN dodaj monogram do systemu operacyjnego Windows. Wystarczy parę kliknięć i już mamy swoje zdjęcie w systemie. Niewątpliwie zaletą programu jest brak instalatora i mały rozmiar oraz fakt, iż możemy mon-WINa zapisać na płytę CD bądź pendrive. Aplikacja ta przyda się również firmom montującym komputery, mon-WIN doda logo, nazwę, adres fimy a także dodatkowe informacje o pomocy technicznej, jest to swoistego rodzaju darmowa reklama. Mon-WIN obsługuje trzy najpopularniejsze formaty graficzne - BMP, JPG i GIF. Dodaj swój monogram - bądź oryginalny!


Galeria programu mon-WIN
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Generator haseł 1.0

Generator haseł 1.0 1.0

pobrań: 114
pobierz program Przysłowia

Przysłowia 1.0

pobrań: 21
pobierz program xd 406

xd 406 1.0

pobrań: 5
pobierz program Słownik synonimów

Słownik synonimów 2.0

pobrań: 42

Recenzje użytkowników o programie mon-WIN

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie mon-WIN

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,