MuLab 8.8.3

MuTools

 • Aktualizacja:
  2022-01-13
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  31.36 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

MuLab to zaawansowane studio muzyczne stworzone specjalnie dla ludzi interesujących się miksowaniem muzyki. Pozwala na tworzenie muzyki dzięki tzw. ścieżkom, na które można nanieść konkretne efekty dźwiękowe lub gotowe kawałki. Aplikacja obsługuje wiele formatów audio w tym format MIDI.Ilość efektów, którymi dysponuje aplikacja jest ogromna, co pozwala na stworzenie własnie takich efektów nad jakimi myslimy. Wbudowany automat perkusji, i innych urządzeń dodaje funkcjonalności programowi.


Galeria programu MuLab


Aplikacja występuje w wersji Free - darmowej, z pewnymi ograniczeniami, oraz wersji Demo, która także zawiera ograniczenia, które można usunąć kupując klucz produktu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie MuLab

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie MuLab

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,