Multi Commander 12.6.2915

Mathias Svensson

 • Aktualizacja:
  2022-10-30
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  8.92 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Multi Commander jest to zaawansowany menadżer plików, służący do zarządzania plikami znajdującymi się na dyskach twardych, oraz pamięciach przenośnych. Jest to konkurencyjna aplikacja dla Total Commandera jak i wbudowanego eksploratora Windows. Aplikacja posiada dużą funkcjonalność, obsługuje serwery FTP, jak i archiwa 7-zip, rar, zip, oraz tar. Aplikacja ponadto pozwala na obliczanie sumy kontrolnej, jej porównywanie. Klasyczny interfejs dwu okienkowy umożliwia zarządzanie danymi. Oprócz wymienionych funkcji, aplikacja pozwala na kopiowanie, usuwanie, przenoszenie, wyszukiwanie, wyszukiwanie duplikatów czy też masowe zaznaczanie plików/folderów. Inne funkcje to podglądanie/przeglądanie plików graficznych, binarnych, porównywanie zawartości folderów, czy też masową zmianę plików w tym samym czasie.


Galeria programu Multi Commander
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Multi Commander

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Multi Commander

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,